AJFF HALDEN

Stiftet 1938 - Tilsluttet NJFF

dscn1680 2.bmp-for-web-large-1147958169 DSCN0005 Bilde(33) elg haakonsen_junior roberts2 Fluesona 011_0004 16052007124 DSCN0254 endre_120 dscn1763 DSCN0238 geir_jensen_7kg Ovre 003_0002 Bjarne og jeg har vaktrunde i elva med div.arbeid 17 aug 06 001 DSCN0268 Fluesona 007_0002 Terje.bmp-for-web-large fiskeskole dscn1648 erik_kara_5_3kg p5150019 PICT1324 p5150033

Styret

  • PDF

Valg - AJFF – Halden - 2018


Hovedstyre:


Leder: Bjarne Granli

Nestleder: John Edquist 

Sekretær: Jon Remi Prang

Kasserer: Per - Arne Gjødalstuen

Studiesekretær: Ragnar Itland 

Styremedlem (1): Camilla Johansen

Styremedlem (2): Roald Larsen

Varamedlem (1): Simen Skammelsrud

Varamedlem (2): Terje Amundsen

Varamedlem (3): Bent Rørmyr


Ungdomsutvalget:

Leder: Simen Skammelsrud.

Medlemmer: 

Mona Ganerød, Mona Gjødalstuen, Anne - Lise Johansen, Gro Mette Nilsen.

 

Hytteutvalget Enningdalen:

Hovedstyret fungerer som hytteutvalg.


Bekkeutvalget:

Leder: Christer Bjørnstad.

Medlemmer: Pål Espen Thorvik, Vegard Halvorsen, Morten Dalby, Tommy Gundersen, Bjørn Jensen, Marius Bjørnstad, Morten Karlsen, Atle Larsen.


Elveutvalget:

Leder: Bjarne Granli.

Medlemmer: Geir Jensen, Ragnar Itland, Per Magnus Stenbock, Kent H. Hansen, Tommy Svendsen.


Kvinnekontakt: Camilla Johansen.


Fiskeutvalget:

Leder: Dabid Thowsen.

Medlemmer: Simen Skammelsrud, Lars Erik Høiby, Per Magnus Stenbock, Terje Amundsen.

 

Klekkeriutvalget:

Leder: Rolf Ganerød.

Medlemmer: Olav Nesbakken, Morten Waldenstrøm, Henning Labråten,Terje Amundsen, Simen Skammelsrud, Michael Jensen, Stian Jensen.


Tistautvalget:

Leder: Terje Amundsen

Medlemmer: Morten Karlsen, Vidar Thoresen, Ekrem Potorqoj, Michael Jensen, Tommy Gundersen, Robin Granfeldt.


Lerdueutvalget:

Leder: Thomas Hansen.

Medlemmer: Lars Ole Bergstrøm, Per Kristian Dahl, Jarle Mellemseter, Knut Haugen.


Jaktutvalget:

Leder: Roald Larsen.

Medlemmer: Torbjørn Johansen.

 

Elgbanen i Svendsdalen:

Leder: Roy Egil Nilsen
Medlem: Egil Brekke


Fest-, arrangements- og husutvalget:

Leder: Anne - Lise Johansen.

Medlemmer: Bjørn Weme, Mona Ganerød, John Edquist, Per Arne Gjødalstuen, Gro Mette Nilsen, Mona Gjødalstuen, Roald Larsen.

 

Mediautvalget :

Redaktør: Bjarne Granli

Fiskebørs: Olav Nesbakken

Webredaktør: Rune Andersen

IT- og Teknisk ansv: Kim Marius Gjødalstuen.

 

Matrialforvalter: Kent Hansen.


Bueskytterutvalg:

Leder: Per - Ole Rørmyr.

Medlemmer: Finn Martin Heggen.


Revisorer:

Medlem: Steinar Torp
Personlig vara: Morten Dalby
 
Medlem: Ole Kjølerbakken
Personlig vara: Gro Mette Nilsen

Prosjekt- og finansutvalget:

Leder: Stian Skammelsrud.

Medlemmer: Morten Dalby, Ole Kjølerbakken, Roy Egil Nilsen, Per - Arne Gjødalstuen.


Valgkomité:

Leder: Kent Hansen.

Medlem 2 år: Steinar Torp.

Medlem 3 år: Gro Mette Nilsen.

Sist oppdatert tirsdag 08. mai 2018 14:56

You are here Styret/Utvalg 2018