AJFF HALDEN

Stiftet 1938 - Tilsluttet NJFF

Terje 003_0001 erik10_4 IMGP0438 endre50 DSCN0235 christer og purka1 140605BerbyDubbleRe001 DSCN0337 100-0015 DSCN1844 dscn1703 Ovre 005_0003 elgaafossen dscn1649 nesbakken 2,5 og 3,6 elg55 p5150020 6,5 kg dscn1761 endre8_6kg dscn1735 15mai04 Fluesona 011_0001 DSCN0017

Styret og utvalg 2023

  • PDF

Valg - AJFF – Halden - 2023.


Hovedstyre:

Leder: Per-Arne Gjødalstuen, valgt for 2 år

Nestleder: John Edquist, gjenstår 1 år

Sekretær: Egil Brekke, valgt for 1 år

Kasserer: Jon Remi Prang, valgt for 2 år

Opplæringsansvarlig: Martin M. Petersen, valgt for 2 år

Kvinnekontakt: Camilla Johansen, valgt for 1 år 

Ungdomsansvarlig: May-Liss Kristiansen, valgt for 2 år

Varamedlem (1): Anne-Lise Johansen, valgt for 1 år

Varamedlem (2): Terje Amundsen, valgt for 1 år

Varamedlem (3): Bent Rørmyr, valgt for 1 år. 

Barne- og Ungdomsutvalget, valgt for 2 år:

Leder: May-Liss Kristiansen

Medlemmer: Arild Martinsen, Terje Amundsen.

Hytteutvalget Enningdalen, valgt for 1 år.

Leder: Rolf Ganerød

Medlemmer: Bent Rørmyr, Mona Ganerød, Fredrik Henriksen, Lars Erik Høiby.

Bekke-, Klekkeri- og Tistautvalget, valgt for 1 år:

Ledere: Terje Amundsen og Jon Terje Vaglen

Medlemmer: Olav Nesbakken, Camilla Johansen, Henning Labråten, Morten Waldenstrøm, Simen Skammelsrud, Lars Ekhaug, Geir Morten Karlsen, Vidar Thoresen, Ekrem Potorqoj, Tommy Gundersen.

Elveutvalget, valgt for 1 år til 31. 8. 2023:

Leder: Ragnar Itland.

Medlemmer: David Thowsen, Tommy Svendsen, Preben Lund, Bjarne Granli.

Lerdueutvalget, valgt for 1 år:

Leder: Knut Ivar Larsen

Medlemmer: Ole Kristian Nybøle, Jarle Mellemsæther, Erik Haugaard

Kasserer: Arild Dahl.

Jaktutvalget, valgt for 1 år:

Leder: Rino Andreassen

Medlemmer: Jon Remi Prang, Martin M. Petersen. 

Elgbanen i Svendsdalen:

Leder: Roy Egil Nilsen, gjenstår 1 år

Medlem: Egil Brekke, valgt for 2 år.

Husutvalget / Kjøkkenvakt, valgt for 1 år:

Leder: Anne-Lise Johansen

Medlemmer: John Edquist, Roald Larsen, Martin M. Petersen, Steinar Torp, Arild Martinsen, Richard Wilhelmsen, Ketil Hultberg, Thor Øistein Løvhaug.  

Fiskebørs, valgt for 1 år: Olav Nesbakken.

Webredaktør, valgt for 1 år: Rune Andersen. 

Matrialforvalter, valgt for 1 år: Terje Amundsen.

Revisorer:

Medlem: Arild Martinsen, gjenvalg 1 år

Personlig vara: Simen Skammelsrud, valgt for 1 år

Medlem: Steinar Torp, gjenvalg 1 år

Personlig vara: Lars Erik Høiby, gjenvalg 1 år.

Prosjekt- og finansutvalget:

Leder: Martin M. Pettersen

Medlemmer: Lars Erik Høiby, Terje Amundsen, Camilla Johansen, May-LIss Kristiansen, Jon Remi Prang.

Valgkomité:

Leder: Steinar Torp, gjenstår 1 år.

Medlem 2 år: Arild Martinsen, valgt for 2 år

Medlem 3 år: Bjarne Granli, valgt for 3 år.

Sist oppdatert torsdag 16. mars 2023 15:53

You are here Styret/Utvalg 2023